پرسش و پاسخ – نرم افزار

خیر امکان خرید از سایت فقط برای اعضای سایت ممکن می باشد و این موضوع فقط به دلیل حفظ امنیت و دسترسی شما به اطلاعات سفارش تان خواهد بود، اما اگر به عنوان مهمان نیز اقدام به خرید نمائید در مراحل خرید شما به صورت خودکار عضو سایت خواهید شد.

فایل هایی که در سایت درج می شوند به صورت صوتی ، تصویری و یا پی دی اف می باشند، برای مشاهده فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزارهای پخش کننده استفاده نمائید و برای مشاهده فایل های پی دی اف نیز باید از نرم افزار های مشاهده کتاب های الکترونیکی استفاده نمائید.

می توانید با مراجعه به بخش دانلود نرم افزار در سایت کلیه نرم افزار های مورد نیاز برای مشاهده فایل های دانلود شده از سایت را دریافت نمائید:

برای مشاهده سایت با کیفیت و سرعت بالاتر از مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس استفاده نمائید، می توانید هر دو مرورگر فوق را از قسمت نرم افزارها دانلود نمائید:

فایل های فشرده روی سایت فرمت ZIP هستند و با خود ویندوز نیز قابل مشاهده می باشند، اما در صورت تمایل می توانید از نرم افزار winrar نیز استفاده نمائید، این نرم افزار نیز در بخش دانلود نرم افزارهای مورد نیاز موجود است:

فایل های صوتی و تصویری درج شده در سایت با نرم افزارهای media player classic و km player قابل مشاهده هستند، این نرم افزارها را می توانید از صفحه زیر دانلود نمائید:

برای مشاهده فایل های پی دی اف از نرم افزارهای adobe reader و foxit reader استفاده نمائید، ، این نرم افزارها را می توانید از صفحه زیر دانلود نمائید:

بله این امکان وجود دارد، شما می توانید هر دو محصول را به سبد خرید اضافه نمائید و در یک مرحله اقدام به ثبت سفارش نموده و در مرحله بعد اقدام به انتخاب نحوه پرداخت به صورت مجرا نمائید. در این حالت شما به لینک های دانلود فایل دیجیتال و شماره پیگیری محصولات فیزیکی پس از ثبت و پرداخت کامل سفارش دسترسی خواهید داشت.

بله محصولات دیجیتال فقط نسخه قابل دانلود دارند و شما پس از خرید هر محصول دیجیتال می توانید به لینک های دانلود آن دسترسی داشته باشید.

برای درج مطالب در انجمن ابتدا باید در سایت عضو شوید و سپس می توانید با مراجعه به بخش انجمن ها در تاپیک های باز اقدام به فعالیت و درج مطلب نمائید.ذخیره

بله – شما با ایجاد یک حساب کاربری و خرید برنامه ها می توانید با لاگین نمودن در دیوایس دیگری تمامی برنامه های خریداری شده خود را به همراه ( Wish list ) خود در دسترس داشته باشید.

سوالات متداول به شما کمک نکرد ؟

در این بخش میتوانید راههای تماس با ما را بیابید.

بعد از آنکه سیستم اطلاعاتی برهان پیاده سازی شد می توان رویه ها را تغییر داد؟

چنانچه این تغییرات منجر به نقصان در گردش قبلی نشود و ارتباط معناداری در رویه ایجاد شده وود داشته باشد بله می توان تغییرات را اعمال نمود.

بازه زمانی پیاده سازی و اجرا در سیستم اطلاعاتی برهان سه ماه می باشد؛ مگر آنکه در زمان عقد قرارداد این موضوع به گونه دیگر توافق شود. بلافاصله بعد از اجرا، قرارداد خدمات پشتیبانی منعقد می شود.

چنانچه ساختار فرمی در موتورطراحی فرآیند ماژول های برهان نگنجد و متناسب با بیزینس هیچ ماژولی نباشد راهکار برهان چیست؟

برهان سیستم اقدام به طراحی ماژول برهان پویا نموده است که رسالت ساخت فرم های دلخواه مستقل از بیزینس را به عهده دارد.

در صورت فعال سازی این گزینه، کاربران در سراسر نرم افزار تنها تفصیلی هایی را مشاهده می کنند که به آن دسترسی دارندو چنانچه هیچ تفصیلی انتخاب نشود کاربر اجازه صدور سند و مشاهده اسناد مرتبط با تفصیلی